Single Blog Title

This is a single blog caption

TREBJESA UBJEDLJIVA U GRADSKOM DERBIJU

GRADSKI DERBI  U ZNAKU „MEDVJEDICA“

Rukometašice RK Trebjesa NOA savladale su u gradskom derbiju ekipu ZRK Nikšić rezultatom 31 : 18 . Početno ispitivanje snaga i rezultatska klackalica trajala je prvih desetak minuta, nakon cega rukometasice Trebjese, stabilnom odbranom i raznovrsnim napadima krecu ka sigurnoj pobjedi. Djelimicno oslabljeni odsustvom zbog povreda jos dva pivota, nasa ekipa je imala odredjenih problema u rotacijama u odbrani i veliko opterecenje na igracima koji su bili na tim pozicijama tokom cijele utakmice, medjutim Medvjedice su timskom igrom, medjusobnom podrskom, i svakako uz nesebicno navijanje nase publike iz minuta u minut povecavale prednost.

Posebno nas raduje sto su svih 16 igracica dobile priliku, koju su na pravi nacin iskoristile, da ucestvuju u danasnjoj pobjedi. Pored standardno dobrih, isticemo i doprinos najmladjih po stazu Medvjedica, na sta smo  veoma ponosni, a cijeloj ekipi cestitamo na izuzetnom zalaganju, timskoj igri i najljepsim, iskrenim osmjesima na terenu SC Niksic.

RK TREBJESA NOA -ZRK NIKŠIĆ  31 : 18 (13 : 9 )

RK TREBJESA NOA : Pandurević 12 odbrana (1sedmerac) , Gezović 8 odbrana (1 sedmerac) .Raičević 3 odbrane , Mijanović 4 ,Bojović 3,Nikolić,Peković 2,Milović,Koprivica 2,Blečić 2,Rajković 5,Ašanin 7,Varajić 2,Adžić ,Lalatović 4

ŽRK Nikšić : Orbović 3,Kovačević,Terzić 2,Fatić ,Mandić 3, Raičković 4,Smolović 5,Dedić ,Djurković ,Drašković ,Odović,Adzić 1,Kovačević

Zahvaljujemo se, takodje, srdacno, nasem novom premium sponzoru, brand-u FARMASI na prisustvu njihovih predstavnika danasnjem susretu, te svesrdnoj podrski sa njihove strane.

Ekipi ZRK Niksic zahvaljujemo na korektnom odnosu, te fer i sportskoj igri.