Single Blog Title

This is a single blog caption

Poraz od „Budućnosti “ u Podgorici

U okviru 14 kola I ženske rukometne lige sastale su se ekipe ŽRK Budućnost i RK Trebjesa NOA a više zadovoljstva na kraju utakmice su imale su rulometašice Budućnosti koji su sasvim zasluženo slavile sa 33 : 16  (14 :8)

Tok meča nije nagovještvao krajnji rezultat , do 22 minuta igralo se gol za gol,kada „medvjedice“ promašuju par zicera i penal što ekipa Budućnosti kažnjava kontrama i polukontrama  i odlazi na osjetniju  prednost na poluvremenu . U nastavku ekipa Budućnosti je ubacila u brzinu više i kažnjavala svaku grešku “ medvjedica “ kojih je na ovom meču bilo previše ,  a do kraja utakmice treneri obje ekipe su šansu dali svim igračima.

DVORANA UNIVERZITETA CRNE GORE

GLEDALACA 150

SUDIJE MITROVIĆ/VEŠOVIĆ

DELEGAT VUJISIC

Isklučenja Budućnost 6 minuta ,Trebjesa 16 minuta

Sedmerci Budućnost 7/6 ,Trebjesa 4/3

ZRK BUDUĆNOST : Babović ,Hetemi 2,Beharović 3, Stamatović 1, Globarević 1,Adzić 8, Godeč,Raičević 2,Marinović , Novaković 3,Božović 2, Dzaferović 2 , Nišavić,Knežević 5, Vukčević 3,Trifunović 1 .

RK TREBJESA NOA : Gezović 10 odbrana ,Pandurević 6 odbrana ,Raičević 2 odbrane ,Mijanović 1, Bojović 1 ,Nikolić ,Peković 1,Milović ,Koprivica ,Blečić 3 ,Rajković 2 ,Radović 1 ,Ašanin 5 ,Varajić 1,Adžić ,Lalić 1

Čestitke ekipi Budućnosti na fer i korektnoj igri .U narednom kolu poslednjem pred mini ligu za prvaka “ medvjedice “ dočekuju gradskog rivala ekipu Levalea a utakmica se igra u nedelju  22.04 .2018 godine sa početkom u 18 : 30 h u SRC Nikšić .Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba .Iznad svih TREBJESA 🙂