GOSTOVANJE U BERANAMA

TREBJESI DERBI PROTIV KOMOVA

Rukometašice RK Trebjesa Bemax savladale su u okviru kola nacionalnog šampionata ekipu RK Komovi rezultatatom 37:24 I zabiljezile I 8 pobjedu iz isto toliko mečeva .
Početno ispitivanje snaga trajalo je do rezultata 6:6, potom su „medvjedice “ zaigrale jače u odbrani i do poluvremena napravile značajniju prednost 18:10 .U nastavku puno bolja igra u oba pravca a najviša prednost je iznosila +15 (46 minut) .U redovima Trebjese Drašković je postigla 9 golova ,dok je Gezović postigla 6. Kecojević na golu imala je 12 uspješnih intervencija . Kod domaćina Ivanović je postigla 6 golova .

RK Komovi – RK Trebjesa Bemax 24:37( 10:18)

RK Komovi: Ivanović ,Vujović 3,Marković ,Martinović ,Ivanović 6,Marijanovic 1,Lekić ,Guberinić ,Obadovic 5, Bogavac 4,Tajic 4

RK Trebjesa Bemax: Kecojević 12 odbrana , Dubljević 2 odbrane, Kokotović 5, Popović 2,Vujović 1,Pejović , Drašković 9, Savić 5,Kokotović 1, Joha 1, Petrušić 1, Čolaković,Orbović 3, Nikčević 2,Čanović 1, Gezović 6