TREBJESA NADMOĆNA PROTIV BUDUĆNOSTI

POBJEDA U DERBIJU

Rukometašice RK Trebjesa Bemax savladale su u derbi utakmici ekipu ŽRK Budućnost rezultatom 30:23 u utakmici kola nacionalnog šampionata.
Krenule su „medvjedice “ furiozno u vec u 10 minutu napravile značajniju prednost (5:1) .Do poluvremena ekipe su igrale gol za gol tako da je na poluvremenu pisalo 15:12. U nastavku puno bolja igra u oba pravca a u 50 minutu i znacajnija prednost 28:20 . Na kraju uvjedljivih 30:23 za sedmu pobjedu u sezoni .
RK Trebjesa Bemax – ZRK Budućnost Bemax 30:23( 15:12)
RK Trebjesa Bemax : Kecojević 7 odbrana ,Dubljević 7 odbrana ,Kokotović 6, Gagović 1, Popović 5, Vujovic ,Pejović , Drašković 4, Savić 2, Kokotović ,Joha, Petrušić , Orbović 3, Nikčević 4, Čanovič ,Gezović 5
ŽRK Budućnost Bemax: Vuksanović, Gajević, Čarapić 1, Jovanović, Palikuća ,Tešović 3, Bojanović 3, Bućan, Knežević 8, Božović , Dulović 2, Burzanović , Ulićević 4, Sekulić 2,Jovanović ,Siništaj