GRADSKI DERBI PRIPAO MEDVJEDICAMA

TREBJESA NADMOĆNA U GRADSKOM DERBIJU

Gradski derbi u potpunosti je pripao ekipi Trebjese koja je od starta namentula svoj ritam i jakom odbranom vec u 15 minutu golom Kokotović napravila osjetniju prednost 8:2 .Do poluvremena se igralo gol za gol tako da je na poluvrmenu rezultat glasio 16: 9 u korist „medvjedica“ .
U nastavku još bolja igra Trebjese koja je u 40 minutu imala +9 (20:11). Do kraja utakmice blago opuštanje iskoristila je ekipa Levalee je da ublaži poraz
DVORANA SRC NIKŠIĆ
GLEDALACA 300
SUDIJE : MILIČKOVIĆ/RADUSINOVIĆ
DELEGAT TOPOVIĆ

RK TREBJESA – RK LEVALEA 28:25 (16:9)

RK TREBJESA : Kecojević 11 odbrana,Dubljević ,Kokotović 5 , Vukićević,Gagović,Popović,Vujović,Pejović1 , Savić 4 ,Kokotović,Dorongić 5,Petrušić, Orbović 5, Nikčević 4, Bojanić,Gezović
RK LEVALEA : Striković,Dragnić 8,Đikanović,Vučić,Vučetić,Milojković 2,Bojić,Lučić 1, Tomanović 2,Andrijašević ,Drašković,Vujović,Bajović 10,Medenica 2