MEDVJEDICAMA DERBI U PODGORICI

POBJEDA U DERBIJU

U utakmici 2 kola ZRLCG „medvjedice “ su u Podgorici savladale ekipu ZRK Podgorica rezultatom 34-30 . Od samog starta krenule su silovito tako da je rezultat u 15 minutu bio 12-7 u korist Trebjese.Do poluvremena jos bolja igra Trebjese tako da se na odmoru otišlo sa prednošću Trebjese 17-9. U nastavku još bolja igra Trebjese koja golom Marjanović u 44 minutu dolazi do rekordnih 12 golova prednosti . U finišu bolja igra Podgorice koja je uspjela do kraja da ublaži poraz .

ZRK Podgorica – RK Trebjesa 30-34 ( 9-17)

ZRK Podgorica : Radovic 5, Radicevic 1, Vračar 1,Dragojevic ,Kovačević 6, Drašković, Nenezic 5,Dedica,Jovanović 4,Dasic 1, Lakic 5,Todorović, Dedic 2

RK Trebjesa : Kecojevic 11 odbrana , Dubljevic , Kokotovic 7,Vukicevic ,Gagovic 1,Popovic 5, Pejović, Savić 1,Kokotovic ,Dorongic 3, Dubljevic ,Adzajlic 4,Orbovic ,Marjanović 6, Bojanic 2,Gezovic 5,Nikcevic