SESTRE SAVIĆ MVP U OBJE KONKURENCIJE .DUBLJEVIĆ NAJBOLJI GOLMAN .NIKČEVIĆ NAJBOLJI STRIJELAC TURNIRA

TREBJESA NAJUSPJEŠNIJA U MOJKOVCU

U organizaciji RK Mojkovac uz pomoć ŽRK Jedinstvo i našeg kluba odražan je Novogodišnji turnir Mojkovac 2021 .Naš klub je nastupio u dvije uzrasne kategorije i to 2008/2009 i generacija 2010 godište i mlađe .

Šampionke su slavile u sva tri meča i pokazale zašto su najbolja ekipa u Crnoj Gori. Osim pehara za osvojeno prvo mjesto za MVP turnira proglašena je Ivana Savić , Maša Dubljević je najbolji golman dok je Ksenija Nikčević najbolji strijelac turnira
Turnir u kategoriji 2008/2009 godišta osvojili su : Anđelina Orbović ,Ivana Savić ,Ksenija Nikčević,Ksenija Petrušić,Anđela Pejović,Nikolina Čolaković , Maša Dubljević , Gogić Isidora ,Anđela Vujović, Jelić Miljana , Bojanić Tijana ,Jaredić Aleksandra , Čanović Jana , Bečanović Sara ,Šakotić Sara , Perunović Ksenija ,Andea Baćović , Raičević Nikoleta , Koprivica Mirjana


U kategoriji djevojčica 2010 /2011 godište Trebjesa je osvojila prva dva mjesta . Djevojčice su u 4 meča pokazale da će sa pravom naslijediti starije koleginice koji su svojom voljom i zalaganjem zaista odigrale odličan turnir . Za MVP turnira proglašena je kapitenka Vasilisa Savić , njena klupska koleginica Anđela Stanišić proglašena je za najboljeg strijelca turnira, dok je Anđela Lalatović proglašena za najbolju odbrambenu igračicu turnira .

Turnir u kategoriji 2010/2011 osvojilu su : Savić Vasilisa , Gogić Teodora , Mijušković Tijana ,Lalatović Anđela ,Lalatović Lana ,Lalatović Andrea , Radulović Anaastasija ,Stanišić Anđela , Mijušković Marija ,Čalasan Slađana , Kokotović Aleksandra , Jokić Sara ,Bulajić Anja , Krulanović Ksenija ,Raičević Ivana , Matijašević Mia , Ađžić Maša , Jaredić Anastasija,Nikčević Anastasija , Međedović Tatjana , Banjević Andrea

RK Trebjesa će kao i uvjek pomoći organizaciju ovakvih i sličnih turnira ,dok se specijalno zahvaljujemo velikom prijatelju kluba g Batu Petroviću koji je priredio zakusku i osveženje za naše šampionke .
Čestitke svim ekipama na fer i korektnoj igri .
Sa ovim je završen takmičarski dio selekcija kluba za ovu godinu .Slijede još neke aktivnosti o čemu ćemo izvjestiti ovih dana .
IZNAD SVIH TREBJESA