Single Blog Title

This is a single blog caption

MEDVJEDICE PORAŽENE OD RUDARA

U utakmici VI kola I zenske lige ekipa Trebjese poražena je na svom terenu od ekipe Rudara rezultatom 19 : 29 ( 10:15) . Pocetno ispitivanje snaga proteklo je u rezultatskoj klackalici do 20 minuta ,kada Rudar mini serijom odolazi na +3 , a medvjedice ne koriste penale i zicere da do poluvremena izjednacimo rezultat. Drugo poluvrijeme otvaramo odlicno prilazimo na dva gola zaostatka , ali nekoncetracija nasih igracica sa linije 7 m ,kao i promaseni golovi iz kontre i polukontre iskusna ekipa Rudara koristi i mec sasvim zasluzeno privodi u svoji korist .U redovima Trebjese najefikasnije bile su Kristina Peković sa 5 i Masa Varajić sa 4 gola ,dok su u redovima Rudara bila najefikasnije Marsenić i Novović sa 8 golova .

RK TREBJESA – RK RUDAR 19:29 (10: 15 )

RK TREBJESA : Kecojević 2 odbrane, Popović , Čvorović, Miljanić 3, Peković 5, Drašković, Radović , Dorongić, Raičević 3 odbrane , Vujović , Pandurević 7 odbrana , Bošnjak 2, Varajić 4, Burić 1, Gezović 1, Gardašević 3

RK RUDAR : Kadović,Racković, Gugač 2,Novović 8,Bojanić,Vujisić,Mehmedović ,Marsenić,Senić,Krivokapić,Andjušić 3,Vlahović, Pejović 3 ,Marsenić 8 , Kadović 5

Na poluvremenu utakmice snage su odmjerile nase najmladje clanice kluba u „mini rukometu“ koje su pobrale simpatije ljubitelja rukometa u Nikšiću.