Single Blog Title

This is a single blog caption

Poraz od Buducnosti u XII kolu I zenske rukometne lige .

U dvorani SRC Niksic pred oko 400 gledalaca ekipa Buducnosti sasvim zasluzeno je savladala ekipu Trebjese i učvrstila se na drugom mjestu na prvoligaškoj tabeli. U početku meča igralo se gol za gol ,krajem prvog poluvremena ekipa Budućnosti pravi mini seriju i na poluvrijeme se odnosi sa prednošću Budućnosti 15:10. U nastavku puno bolja igra Budućnosti ,a šasnu da odigraju protiv ekipe Budućnosti koju čini juniorska reprezentacija Crne Gore dobile su i pionirke kluba koje su u ovoj utakmici imale zavidnu minutažu .

RK TREBJESA NOA- ŽRK Budućnost 19 : 34

RK Trebjesa NOA : Kecojević 1 odbrana ,Raičević 3 odbrane , Pandurević 4 odbrane , Mijanović , Ivanović 3 , , Miljanić 7, Peković 4,Gezović , Blečić 1,Radović , Bošnjak 2,Varajić , Lalić ,Savićević ,Lalatović 2, Gardašević

ŽRK Budućnost : Babović, Hetemi ,Globarević 2,Radović 2,Godeč 5,Marsenić,Mehmedović ,Raičević 10, Trifunović 2,Todorović ,Božović 2,Džaferović ,Andjušić 4,Knežević 7 .

U narednom kolu „medvjedice“ gostuju ekipi Devetke u Podgorici u utakmici koja će direktno odlučiti koja će ekipa ući u mini ligu za prvaka države. Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba.IZNAD SVIH TREBJESA !!!