Single Blog Title

This is a single blog caption

PIONIRKE ODLIČNE U DERBI MEČEVIMA

PIONIRKE RUKOMETNOG KLUBA TREBJESA NASTAVILE SA POBJEDAMA ! U DANASNJIM MEČEVIMA PIONIRSKE LIGE SAVLADALI SU EKIPE RK LEVALEA 15: 12 i EKIPU RK ZETA REZULTATOM 16 : 11

U gradskom derbiju pred prepunom dvoranom odigran je jako dobar meč gdje su pionirke kluba pokazale zavidan kvalitet i sasvim zasluženo slavile . Prvi dio igre obilježila je velika borba gdje su se ekipe smjenjivale u vodstvu pa se na odmor otislo sa prednošću Levalee 7 : 6 .U nastavku utakmice je vidjen sav kvalitet ove generacije ,gdje su odličnom odbranom ,raznovesnim napadom i takodje dužom klupom slomile otpor rivala i sasvim zasluženo slavile .Najveća prednost je bila u 38 minutu kad je na semafou stajalo + 5 (15: 10 ) a šasnu sa klupe dobile i naše najmladje članice .

RK TREBJESA NOA -RK LEVALEA 15 : 12 (6 : 7 )

RK TREBJESA NOA : Kecojević 12 odbrana, Kokotović, Marjanović ,Popović 2 , Burić 6, Drašković 2, Dorongić 1,Gagović,Bajović ,Mandić,Gvozdenović ,Dubjević ,Djurović ,Marjanović,Božović, Gezović 4,,Malović,Kokotović

U drugoj utakmici savladana je ekipa Zete gdje su pionirke odigrale jako zanimljiv meč a posebno su se istakli igrom u odbrani gdje su protivnika sveli na mali broj golova. Odlična odbrana uslovila je da Kecojević čini čuda na golu a sva ekipa da pokađu svoje znanje i svoj napredak tokom ovog perioda .Na kraju potpuno zaslužena pobjeda „medvjedica“ rezultatom 16 : 11 .

RK TREBJESA NOA -RK ZETA 16 : 11 (8:7)

RK TREBJESA NOA : Kecojević 12 odbrana, Kokotović, Marjanović ,Popović 2 , Burić 10, Drašković 1, Dorongić 1,Gagović,Bajović ,Mandić,Gvozdenović ,Dubjević ,Djurović ,Marjanović 1, Božović, Gezović 2,Malović,Kokotović 1

Posle 14 kola pionirske lige „medvjedice“ zauzimaju čelnu poziciju što je izvanredan uspjeh ove generacije budući da su godinu ipo dana u prosjeku mladje od svoje konkurencije.Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba.Iznad svih TREBJESA !!!