Single Blog Title

This is a single blog caption

Pionirke Trebjese porazene u nastavku pionirske lige

Pionirke RK Trebjesa odigrale su utakmice dvanaestog i trinaestog kola u pionirskoj ligi  .U poprilicno sparnoj dvorani mlade „medvjedice“ su prikazale svoje trenutne mogucnosti protiv ekipe Budućnosti koja je sasvim zasluzeno slavila rezultatom 17 : 4 , dok su u drugoj utakmici bile poprilicno bolje , posle loseg pocetka meca  sa ekipom Levalea do poluvremena su uspjele da izjednace na 8: 8 a u nastavku  da povedu i sa  12 : 10 , ali na kraju neke sporne  sudijske odluke i nedostatak svježine u finišu uslovili su poraz .Svakako da odnos ,zalaganje i karakter koju su pokazali u danasnjim  mecevima  moze da hrabri sve pred nastavak pionirske lige .

RK TREBJESA NOA -ZRK BUDUCNOST 4 : 17

RK TREBJESA NOA : Kecojević 10 odbrana, Drašković ,Djikanovic S 2, Dubljević 2 odbrane ,Purović ,Burić , Kokotović 1,Tomić,Janjusević,Popović ,Radulović,Dorongić ,Marjanović ,Gezović ,Djikanovic T.,Kokotović

RK TREBJESA NOA – RK Levalea 14 : 17

RK TREBJESA NOA : Kecojević 8 odbrana, Drašković ,Djikanovic S 2, Dubljević  ,Purović ,Kokotović ,Burić ,Tomić,Janjusević,Popović 2  ,Radulović,Dorongić 1 ,Marjanović ,Gezović  7