VELIKA BORBA NA TERENU

„MEDVJEDICE“ PORAŽENE OD ŽRK BUDUĆNOST U 19 KOLU I ŽENSKE RUKOMETNE LIGE

Odigrale su rukometašice Trebjese i Budućnosti jako zanimljiv meč u 19 kolu I žense rukometne lige .Igračice Trebjese iako oslabljene u ovom meču odlično su papirale favorizovanom protivniku posebno u prvom poluvremenu kada su dobrom odbranom svele protivnika na 11 postignutih golova uz 3 promašena sedmerca u prvom poluvrmenu od strane „medvjedica“ .U drugom poluvremenu par tehničkih grešaka i lošija igra u odbrani ekipa Budućnosti koristi da se odvoji rezultatski do 45 munuta kada je na semaforu pisalo 17 : 21 .Do kraja promašeni ziceri i sedmerci su nas koštali da ne ostvarimo bolji rezultat tako da je na kraju konačan rezultat glasio 22 : 30 u korist ekipe Budućnosti . U ekipi Trebjese najefikasnija Miljanić sa 8 golova (proglašena igračicom utakmice ) dok je Burić postigla 4.U ekipi Budućnosti Novović sa 7 i Džaferović sa 6 bile su najefikasnije u pobjedničkom sastavu .

RK TREBJESA -ŽRK BUDUĆNOST 22:30 (8:11)

RK TREBJESA : Gezović 4 odbrane,Pandurević 2 odbrane ,Raičević,Popović 1,Čvorović 1,Miljanić 8,Drašković 2,Dorongić,Perunović,Radović 2,Bošnjak 2,Burić 4,Lalić,Gardašević,Vujović

ŽRK Budućnost : Kadović,Andjušić 1,Pejović1,Novović 7,Kadović 2,Gugač 1,Hadžaj.Mehmedović 4,Marsenić 2,Marsenić A 4,Krivokapić,Senić,Todorović,Dzaferović 6,Djurović 2

UPRKOS PORAZU EKIPA TREBJESE NALAZI SE NA 3 MJESTU NA TABELI PRVE LIGE A DO KRAJA LIGE ODIGRAĆE JOŠ JEDAN MEČ NA GOSTUJUĆEM TERENU PROTIV EKIPE RUDARA .