Single Blog Title

This is a single blog caption

Poraz u 6 kolu mini lige za prvaka

U jucerasnjem susretu izmedju RK Trebjesa NOA i RK Levalea vidjena je, uglavnom, veoma blijeda igra obje ekipe. Nase Medvjedice opet oslabljene neigranjem, sada 4 standardna igraca, odlicno su pocele utakmicu – cvrstom odbranom, te stabilnim i smirenim napadom do posle 20. minuta ostvaruju prednost od vise golova prednosti.

Nakon toga, do kraja poluvremena, Medvjedicama pada koncentracija , i zbog oslabljene mogucnosti izmjene igracica,a protivnicka ekipa nadoknadjuje prednost i na odmor se odlazi golom prednosti u korist Levale-e.

Ostatak meca, uveliko je odredilo iskljucenje naseg vaznog igraca Kristine Pekovic, direktnim crvenim kartonom u 30.minutu, po nasem misljenju prestrogo i nepravedno dosudjenim, sto je nasoj oslabljenoj ekipi donijelo jos vecu nestabilnost i nemogucnost postavljanja standardne i prepoznatljive igre, zbog neigranja, u tom momentu, 5 prvotimki.

RK TREBJESA NOA – RK LEVALEA 15 : 21 ( 7:8)

RK TREBJESA NOA : Pandurević 12 odbrana,Gezović ,Raičević 2 odbrane, Bojović 4, Nikolić , Peković 1 , Milović ,Koprivica 2,Blečić 1, Radović ,Ašanin 5 , Varajić 1,Vujović,Adzić 1,Lalić ,Lalatović

Svakako čestitamo protivniku na pobjedi, a našim djevojkama na trudu i zalaganju, uprkos nedovoljno pokazanome u igri. Zavjesa na prvoligaški karavan biće spuštena u petak kada se igra odloženo 5 kolo mini lige za prvaka a “ medvjedice“ putuju u goste ekipi Devetke .Utakmica se igra u 13:30 h u Univerzitetskoj dvorani u Podgorici .