Single Blog Title

This is a single blog caption

Poraz na gostovanju u Podgorici

Rukometasice RK Trebjesa Noa porazene su na gostovanju u Podgorici od ekipe RK Devetka 29 : 23 u utakmici VII kola I zenske rukometne lige .Odlican pocetak meca ,sa dobrom odbranom obiljezio je prvi dio utakmice gdje smo imali aktivan rezultat sve do polovine prvog poluvremena. Tada promasujemo veliki broj zicera ,sto ekipa Devetke koristi i odlazi na odmor sa znacajnom prednoscu .

U nastavku puno bolja igra ,vracamo se rezultatski opet u mec ,al neiskorisceni ziceri  (precke i stative ) ,manjak faktora srece i na kraju zasluzena pobjeda Devetke .U porazu dje su svi igraci dobili priliku deset igraca se upisalo u strijelce,dok je golmanski trio Gezovic,Pandurevic i Raicevic imao 15 uspjesnih intevencija .

RK Devetka : Coguric ,Muratovic 2 ,Stojanovic 7,Kovacevic ,Dragic 4,Laketic ,Ivanovic 2,Bulatovic 1,Doman,Mulic ,Radonjic ,Petkovic 7,Cupara,Latkovic,Saveljic  ,Carapic 5

RK TREBJESA NOA : Gezovic 10 odbrana ,Pandurevic 5 odbrana ,Raicevic , Mijanovic 4,Becirovic 1,Pekovic 1,Milovic 1,Koprivica 3,Blecic 2 ,Dukic ,Asanin 4,Varajic 5,Vujovic 1,Adzic 1,Bubanja ,Lalatovic

U narednom kolu „medvjedice “ pred svojim navijacima igrace potiv ekipe ZRK Buducnost nakon cega slijedi tromjesecna pauza . IZNAD SVIH TREBJESA NOA