Dvorana SRC Niksic

Gledalaca 300

Sudije Vujisic /Ivanovic

Delegat Atanasov

Sjajno prvo poluvrijeme odigrale su rukometasice RK Trebjesa NOA . Odlicnom odbranom na celu sa veceras odlicnom Marijanom Gezovic , i pametnom igrom u napadu „Medvjedice “ su do 25 minuta imali velikih +8 (12-4) dozvolivsi protivniku samo 4  postignuta gola ,a do kraja poluvremena u poslednjim minutima primamo 4 gola pa se na odmor odlazi sa 4 gola prednosti 12 : 8 .U nastavku egal utakmica sve do 50 minuta kad ostajemo bez dva igraca u polju (iskljucenje na 2 minuta ) , sto ekipa Buducnosti koristi i prvi put vodi 19 :18. Do kraja  utakmice u poslednjih 10 minuta promasujemo otvorene suteve i zicere,ne koristimo penale sto ekipa Buducnosti koristi i rutinski zavrsava mec u svoju korist za konacnih 23:17 .

RK TREBJESA NOA : Gezovic 14 odbrana,Pandurevic 5 odbrana , Raicevic , Mijanovic 3,Becirovic,Pekovic 2,Milovic,Koprivica,Blecic 1,Dukic,Asanin 4,Varajic 3,Vujovic,Adzic,Bubanja,Lalatovic 4

ZRK Buducnost : Babovic,Hetemi,Beharovic,Globarevic,Adzic 9,Radovic,Godec,Raicevic 6,Knezevic 4,Trifunovic 1,Novakovic 2,Bozovic 1,Dzaferovic,Nisavic ,Vukcevic,Marinovic

Veliku zahvalnost dugujemo „nasim “ navijacima koji su po velikom nevremenu dosli da nas bodre u  prilicno hladnoj dvorani ne stedeci grlo i dlanove bili podrska svih 60 minuta. Ovom utakmicom zavsena je polusezona u prvoligaskom  karavanu  gdje zauzimamo 4 mjesto , a nastavak sampionata zakazan je za mart naredne godine .IZNAD SVIH TREBJESA NOA