PIONIRSKA REPREZENTACIJA CRNE GORE

TRI IGRAČICE NAŠEG KLUBA NA REPREZENTATIVNOM KAMPU NA IVANOVIM KORITIMA

25. izdanje Rukometnog kampa „Šampion“ biće organizovano na Ivanovim Koritima i to u dvije smjene, na okupu će biti ženska i muška pionirska reprezentacija.
Rukometni savez Crne Gore i ove godine organizuje jedini reprezentativni kamp u našoj državi.
25. izdanje Rukometnog kampa „Šampion“ biće organizovano na Ivanovim Koritima i to u dvije smjene.
U prvoj smjeni, od 1. do 10. jula na okupu će biti ženska pionirska reprezentacija, igračice rođene 2010. i 2011. godine a poziv da učestvuju na istom kampu dobile su Vasilisa Savić ,Anđela Stanišić i Anastasija Radulović .
Posle osvajanja proslogodišnje šampionske i ovogodišnje vicešampionske ovo je samo još jedan dokaz da idemo u pravom smjeru sa razvojem igrača i nadamo se da će u narednom periodu više igrača dobiti poziv za reprezentaciju jer to svojim odnosom i zalaganjem i naravno ostvarenim rezultatima itekako zaslužuju.
Uspješan kamp želimo našim članovima i stručnom timu kampa Šampion