TREBJESA SAVLADALA FENIKS

MEDVJEDICE TRIJUMFALNO IZ PODGORICE

Rukometašice RK Trebjesa Bemax savladale su u Podgorici ekipu RK Feniks 37:26 u utakmici kola nacionalnog šampionata .

U prvom poluvremenu igrao se egal meč tako da nijedna ekipa nije uspjela da napravi značajniju prednost .U drugom poluvremenu „medvjedice“ su ubacile u brzinu više i sasvim zasluženo upisale dva nova boda . U redovima Trebjese Orbović je postigla 9 golova , dok je Drašković bila precizna 7 puta Dubljević je upisala 12 uspješnih intervencija .U redovima Feniksa Burzanovič je upisala 8 golova .

RK FENIKS – RK TREBJESA BEMAX 26:37 ( 15:17)
RK FENIKS: Stojanović, Radević, Vukadinović 1,Lazarević 4, Medojević , Burzanovič 8, Burzanović B 4, Bijelić 2,Djurašić 2,Lalević, Pepić, Vuković, Boljević 5, Radović, Stojović 1

RK TREBJESA BEMAX: Kecojević 2 odbrane , Kokotović 2, Gagović, Popović 3, Vujović, Pejović 2, Drašković 7, Savić 6, Kokotović 1, Gogić 1 odbrana ,Petrušić 1, Dubljević 12 odbrana , Orbović 9, Nikčević 3,Čanovič , Gezović 3

Već za vikend naše „medvjedice“ gostuju u Beranama a utakmica je zakazana za nedelju u 20.00 h