TREBJESA U SAMOM VRHU

MEDVJEDICE BOLJE OD PODGORICE U 9 KOLU ŠAMPIONATA CRNE GORE

Rukometašice Trebjesa savladale su na domaćem terenu ekipu Podgorice i sasvim zasluženo upisale dva nova boda . Od starta su „medvjedice“ zaigrale jako u odbrani i sa raspoloženom Kecojević na golu (upisala 16 uspoješnih intervencija ) i Kokotović i Nikčević u napadu iz minuta u minut uvećvali svoju prednost .Na poluvemenu 18:11 u korist Trebjese .

U nastavku još bolja igra medvjedica koji su najvišu razliku napravile u 58 minutu za rekordnih +10 .

U ekipi Trebjese odlična na golu Kecojević sa 16 uspješnih intervncija ,dok su se u napadu istakle Nikčević i Kokotović sa 6 , dok su Dorongić i Gezović upisale po 4 gola . U redovima Podgorice Radović je uspisala 7 golova dok se Vuksanović istakla sa 17 uspješnih odbrana .

RK TREBJESA – ŽRK PODGORICA 34:24 ( 18:11 )

RK TREBJESA : Kecojević 16 odbrana, Kokotović 6,Vukićević 1, Gagović 1, Popović 3,Vujović 2,Pejović , Savić 4,Dorongić 5, Dubljević 2 odbrane, Perunović 1,Petrušić1, Orbović 1,Nikčević 6, Bojanić 2, Gezović 4

ŽRK PODGORICA : Lakić 3, Dragojević,Radičević,Vračar,Rajković 1, Radović 7, Kovačević, Nenezić 6,Dulović,Drašković,Dašić 3, Todorović 1,Jovanović,Dedić 1 ,Kažić 2, Vuksanović