TREBJESA BOLJA OD BUDVE

UBJEDLJIVA POBJEDA “ MEDVJEDICA“ U 6 KOLU ŠAMPIONATA CRNE GORE

Rukometašice Trebjese su kao domaćini savladali ekipu RK Budvanska Rivijera rezultatom 37: 20

Trebjesa je je vodila tokom cijelog meča a prvu osjetniju prednost imala je u 15 minutu kada je na semaforu pisalo 9:2 u korist Trebjese .Do kraja poluvemena još bolja igra Trebjese koja je preuzela kontrolu nad dešavanjima na terenu i u 27. minutu stigla do velikih jedanest golova viška (17:9).

I u nastavku meča su medvjedice bile šuterski raspoložene, kažnjavale sve greške protivničkog tima tima i došle do ubjedljive pobjede.

Anastasija Kokotović je bila najefikasnija sa 8 golova, dok su je odlično pratile Maša Popović sa 5 i Bojana Dorongić sa 6 golova . Na golu Aleksandra Kecojević je imala 7 uspješnih intervencija .

RK TREBJESA – RK BUDVANSKA RIVIJERA 37 : 20 ( 17:8)

RK TREBJESA : Kecojević 7 odbrana, Dubljević 3 odbrane Kokotović 8, Vukićević 1 , Gagović ,Popović 6, Vujović 1,Savić 3, ,Dorongić 5 , Orbović 2 ,Gvozdenović 1,Bojanić 2,Gezović 4,,Nikčević 5,Kokotović 2,Perunović 2

RK Budvanska Rivijera : Šofran 2,Korać 1,Lamakina,Pejović,Jovanović , Raičević,Dujović,Tešović 7, Stić 5,Savić 1,Jotić