BUDUĆNOST BOLJA U DERBIJU

RUKOMETAŠICE TREBJESE PORAŽENE OD BUDUĆNOSTI

Trebjesa nije uspjela da priredi iznenađenje protiv ekipe Budućnosti koja je slavila u Nikšiću 24:15 (12:8) i došla do prvog poraza u sezoni.
Iako su dobro parirale favorizovanom protivniku, naročito u prvom poluvremenu, „medvjedice “ su doživjele prvi poraz, ali su nakon pobjede protiv Podgorice i Pljevala na startu, ponovo potvrdile da imaju kvalitet da dođu do elitnog takmičenja, što je primarni cilj ove sezone.
Prednost podgoričkog tima Anđela Gezović i saigračice jurile su sve do sredine drugog poluvremena, Anastasija Kokotović je smanjila za (11:15) u 44. minutu, ali je nakon neiskorišćenog napada za igračem više , Budućnost uzvratila udarac i u 50. minutu stigla do „plus 6“ (11:17) nakon gola Bojane Peličić i trasirale put ka pobjedi

Popović i Kokotović su bile najefikasnije u našem timu sa 4 gola ,dok su Bojanić i Gezović postigle po 2
Kecojević Aleksandra je upisala 10 odbrana
Bojana Peličić je predvodila Budućnost do pobjede sa 7 golova.
Trebjesa u narednom kolu, 29. oktobra gostuje Levalei u Nikšiću .

NIKŠIĆ – „SRC NIKŠIĆ”. Gledalaca: 250 . Sudije: Radusinović-Miličković (PODGORICA ). Sedmerci: Trebjesa 3 (2), Budućnost 4 (5). Isključenja: Budućnost Bemax 10, Trebjesa 4 minuta . Crveni karton: Otašević (Budućnost ) u 44. minutu (3X2).

RK TREBJESA – ŽRK BUDUĆNOST 16:25 ( 8:12)

RK TREBJESA : Kecojević 10 odbrana, Kokotović 4, Vukićević 1 , Gagović 1,Popović 4, Pejović,Savić,Kokotović 1 , Dubljević,Adžajlić,Dorongić 1 , Orbović,Marjanović,Bojanić 2,Gezović 2 ,Nikčević

ŽRK Budućnost : Rončević , Banović,Aničić,Đaković,Peličić 7 ,Kuzman 2 , Jovanović 1,Petrović 3 ,Grujić 1,Mitrović 6,Šarančić , Otašević,Gašević 4,Jovanović , Delić 1 ,Pavlović