GRADSKI DERBI

GRADSKI DERBI OPRAVDAO OČEKIVANJA

U utakmici 19 kola I zenske rukometne lige snage su odmjerili gradski rivali Trebjesa i Levalea .Posle izjednacenog prvog poluvremena ( 9:9) u nastavku je ekipa Levalee napravila mini seriju 14-10,a Trebjesa od tog minuta odigrala odlicno u odbrani i kontrama preokrenila rezultat na 10 minuta prije kraja utakmice .Na semaforu je pisalo 15 :14 u korist „medvjedica „.Do kraja meca u zadnjih pet minuta uslo se u egal kod rezultata 16:16 gdje su iskljucenja nase dvije igracice umnogome odlucile me za konacnih 18:16 .

U ekipi Trebjese istakle su se Draskovic sa 5,Popovic sa 4 gola dok je kapitenka Varajic postigla 3 gola .Golmanski trio je I u ovoj utakmici bio na nivou sa 15 odbranjenih lopti.
RK Levalea – RK Trebjesa 18:16 (9-9)
RK Levalea : Markovic,Corovic ,Bigovic,Buric 1,Bulatovic 1,Djurovic 1,Kuzman 5,Delibasic 2,Djilas 2,Sutovic 5,Calasan,Veskovic
RK Trebjesa : Gezovic 11 odbrana ,Kecojevic 3 odbrane,Živković 1 sedmerac ,Kokotovic ,Vukicevic,Popovic 4,Bajovic ,Kokotovic ,Dorongic 2,Adzajlic 1,Varajic 3,Lucic ,Marjanovic ,Bojanic,Draskovic 5,Vujovic 1
U narednom kolu Trebjesa na svom terenu docekuje ekipu Tivta a ta utakmica se igra u subotu u 17:30 h u SRC Niksic .