PIONIRSKA LIGA 2006 /2007

PIONIRKE ODLICNE U NASTAVKU PIONIRSKE LIGE

Pionirke RK Trebjesa djevojčice rođene 2006 godine i mlađe savladale su u Podgorici ekipu Maestrala rezultatom 22:6 ,dok su u derbiju kola poražene od ekipe Budućnosti rezltatom 11 :10 .

RK TREBJESA – ŽRK BUDUĆNOST 10 :11 ( 4:7)

RK TREBJESA : Živković 6 odbrana, Dubljević ,Kokotović 2,Delija.Mićković,Pejović,Orbović 3,Bajović ,Gagović,Knežević,Savić,Lučić1,Nikčević,Bojanić 2,Vukićević ,Kokotović 2
ŽRK Budućnost : Banović 2,Aničić 1,Đaković ,Peličić,Kuzman1,Jolić 3,Petrović ,Grujić,Jovanović,Otašević 1,Pavićević,Milojković 1,Delić 1,Pavlović,Janketić ,Rončević

U derbiju kola rukometašice Trebjese poražene su od aktuelnog šampiona ekipe Budućnosti u samoj završnici meča .Bolje prvo poluvrijeme Budućnosti gdje su stekle 3 gola prednosti ,a bolje drugo ekipe Trebjese koja je propustila priliku da izjenači a kasnije i povede i riješi meč u svoju korist .Ziceri koje su „medvjedice“ promašile u poslednjih par napada kaznila je ekipa Budućnosti da na kraju minimalno slavi rezultatom 11:10

RK TREBJESA – RK MAESTRAL HN 22:6(10:3)

RK TREBJESA : ŽIVKOVIĆ 8 odbrana,Dubljević 3 odbrane , Kokotović 3 ,Petrušić 1,Mićković ,Pejović 1,Orbović 2,Bajović 4 ,Gagović 1,Knežević 1,Savić 2,Lučić 3,Nikčeivić1,Bojanić,Vukićević ,Kokotović 3
RK Maestral HN :
Crnić,Sučević ,Vuković,Karabasil,Palikuća,Lazarević,Begović 1,Veljović 1,Andrić 3,Marković,Koprivica 1,Dedejić,Simović,Ćetković
Od prvog minuta mlade „medvjdice“ su stavile do znanja da bodovi idu za Nikšić a sve igračice dobile priliku da odigraju meč .Danijela Bajović je postigla 4 gola ,dok su je odlično pratile sestre Kokotović sa 3 gola i Jovana Lučić sa 3 .
Na čelu pionirske ekipe nalazi se ekipa Trebjese ,a liga se nastavlja za dvije sedmice .