Poraz na gostovanju u Tivtu

MEDVJEDICE PORAŽENE NA GOSTOVANJU U TIVTU

Nakon 15 dana i samoizolacije za veći broj igračica i trenera na red je došla utakmica sa Tivtom u okviru 12 kola I zenske rukometne lige .U prvom poluvremenu do 25 minura rezultat je glasio (6-6) kada do kraja poluvemena ostajemo sa 2 igrača manje u dva navrata što ekipa Tivta koristi da ode na +5 do poluvremena 11 :6 . U nastavku opet prilazimo na dva gola zaostatka ,ali veliki broj zicera koji ih je na ovom meču bilo previše čak 21 (od toga 5 stativa )nije uslovio povoljniji rezultat za nasu ekipu .Činjenica da je golmanka Tivta imala 21 uspješnu odbranu je dovoljan pokazatelj da smo u završnici morali biti bolji i svakako izboriti povoljniji rezultat.

ŽRK TIVAT – RK TREBJESA 20 : 17

ŽRK Tivat: Drakić, Peruničić 2, Ćuzović 6 (2), Tomanović, Matijević, Radović 5, Bandović (21 odbrana), Božović, Mulić 2, Srdanović 1, Deković, Račić, Gugolj 3, Cmiljanić.
RK Trebjesa: Gezović (6 odbrana), Popović, Čvorović, Miljanić, Drašković, Blečić 5, Dorongić 1, Radović, Pandurović (12 odbrana), Bošnjak, Varajić 4, Burić 4 (2), Lalić 1, Gezović, Gardašević, Vujović.