MEDVJEDICE SAVLADALE RUDAR

TREBJESA NASTAVILA POBJEDNIČKI NIZ

TREBJESA SAVLADALA RUDAR I NASTAVILA POBJEDNIČKI NIZ. SARA BURIĆ IZABRANA ZA IGRAČICU UTAKMICE .

Rukometašice Trebjese nastavile su pobjednički niz .Ovog puta su savladale ekipu ORK Rudar u utakmici 6 kola I ženske rukometne lige .U meču punom preokreta i borbenosti na obje strane bolje su se snašle „medvjedice“ i zasluženo slavile .

RK TREBJESA – ORK RUDAR 26 : 22 (11-10)

RK TREBJESA : Pandurevic 12 odbrana 1 sedmerac ,Gezovic ,Kecojević 1 sedmerac , Popovic 1,Cvorovic ,Miljanic 4 , Draskovic ,Blecic 6, Dorongic , Radovic , Bosnjak 3, Varajic 2, Buric 8, Gezovic 1, Gardasevic 1,Vujovic

ORK Rudar : Škerović , Ražnatović 3,Kuzmanović ,Rakočević ,Vukčević 3 ,Vujadinović 4, Marković 3,Kolić 1, Peruničić ,Brajović,Radonjić 1,Pavićević 2,Radmanović ,Arsenijević 3,Petrović ,Lutovac 1

Trebjesa je bolje otvorila meč i u 15 minutu imala četiri gola prednosti 10 : 6 .Par tehničkih grešaka i igra sa igračem manje ekipa Rudara koristi i 29 minutu prilazi na samo gol zaostatka (11:10) .Drugo poluvrijeme bolje otvara ekipa Rudara prvi put vodi na meču ,ali tada su „medvjedice“ ubacile u brzinu više zaigrale bolje u odbrani i raznovrsnije u napadu i do kraja meča uvećavale svoju prednost za konačnih 26 : 22 .U redovima Trebjese Pandurević je na golu imala 12 uspješnih intervencija uz jedan obranjeni sedemerac , dok su u napadu šuterski raspoložene bile Burić Sara sa 8 ,Blečić Sara sa 6 ,Miljanić Dajana sa 4 gola. U protivničkom timu Ražnatović,Vukčević i Marković postigle su po tri gola. Sara Burić je izabrana za igračicu utakmice .Čestitke ekipi Rudara na fer i korektnoj igri .