MEDVJEDICE SLAVILE DVIJE UBJEDLJIVE POBJEDE

MEDVJEDICE ODLIČNE U NASTAVKU PIONIRSKE LIGE

MEDVJEDICE ODLIČNE U NASTAVKU PIONIRSKE LIGE 🙋‍♀️🤾‍♀️🥇

U okviru III i IV kola pionirske lige za rukometašice rodjene 2006 godine i mladje , naše pionirke u ostvarile treću ovosezonsku pobjedu. Savladali su ekipe ŽRK Maestral rezultatom 15 : 6 , i ekipu Feniska sa 16 : 8

RK TREJESA – ŽRK MAESTRAL 15 : 6 ( 9 : 2 )

RK Trebjesa : Živković 12 odbrana 1 gol, Dubljević 2 odbrane , Kokotović 6 , Bojanić , Marjanović ,Mićković,Pejović ,Orbović , Bajović 1 ,Gagović 2,Knežević ,Savić,Malović ,Bojanić E , Vukićević 3,Kokotović

Žrk Maestral : Kuburović,Sučević ,Vuković ,Popović,Palikuća,Lazarević,Begović 4,Vasalić,Veljović 2,Andrić,Simović,Tomanović ,Skobalj,Koprivica

Od početka utakmice nađe pionirke kontrolišu igru i rezultat, te na poluvrijeme odlazimo pri rezultatu 9:.
Drugo poluvrijeme priliku dobijaju naše mlađe igračice a neke od njih u svom debiju postižu i svoje prvijence za naš pionirski i tim. Na kraju utakmice rezultat je glasio 15 :6 za naše „Medvjedice“.
U listu strijelaca upisale su se Anastasija Kokotović sa 6, Jelena Vukićević sa 3, Milena Gagović sa 2, dok je Vanja Živković na golu imala 12 uspješnih intervencija .

RK TREBJESA -RK FENIKS 16: 8 ( 9: 2 )

RK Trebjesa : Živković 10 odbrana1 sedmerac , Dubljević 2 odbrane , Kokotović 8 , Goranović , Marjanović ,Mićković,Pejović ,Orbović 1, Bajović 2 ,Gagović ,Knežević ,Savić,Malović ,Bojanić E 3, Vukićević 1,Kokotović 1

RK FENIKS :Vuković 3,Bijelić 2 ,Kalezić ,Petrović 1,Srbljanović 1,Vukadinović 1,Radulović,Medojević,Crnogorčević ,Roganović,Stijepović ,Vlahović,Lazović,Jovanović

Zahvaljujemo se ekipama Maestrala i Feniksa na izuzetno fer i korektnoj igri i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva.
Našim pionirkama i stručnom štabu čestitamo na pobjedi!