MEDVJEDICE USPJESNO OTVORILE NASTAVAK ŠAMPIONATA

TREBJESA BOLJA OD BUDUĆNOSTI

RUKOMETAŠICE TREBJESE SAVADALE SU EKIPU BUDUČNOSTI II U IX KOLU PRVE ŽENSKE RUKOMETNE LIGE .

Posle tri mjeseca pauze nastavljen je elitni karavan u prvoj ženskoj rukometnoj ligi .U prvom kolu nastavka rukometašice Trebjese savladale su drugi tim Budućnosti sa 29 : 20 i upisale dva važna boda . Od prvog minuta „Medvjedice“ su zaigrale jako u odbrani i raznovrsno u napad, tako da je rezultat do poluvremena glasio 17 :12 u korist Trebjese . U nastavku još bolja igra “ Medvjedica“, sto je omogućilo da sve djevojke dobiju šansu i na pravi način je iskoriste .U redovima Trebjese najefikasnije je bila kapitenka ekipe Blečić sa 10 golova ,dok su je odlićno pratile Varajić sa 6 i Burić sa 4 gola .

RK TREBJESA – ŽRK BUDUĆNOST II 29: 20 (17:12)

RK TREBJESA : Pandurević 4 odbrane, Gezović 8 odbrana ,Kecojević 4 odbrane , Popović ,Čvorović ,Miljanić ,Blečić 10, Dorongić ,Radović 2, Bošnjak 3,Varajić 6,Burić 4,Vujović ,Gezović 3,Gardašević 1 .

ŽRK Budućnost : Škerović,Peruničić ,Milošević ,Kalezić 3,Ražnatović 1, Marković 4,Kuzmanović 1, Rakočević ,Vujadinović ,Mitrović 3 ,Jovanović 2,Radmanović ,Lutovac 2,Radonjić ,Pavićević 4