Single Blog Title

This is a single blog caption

TREBJESA REMIZIRALA PROTIV BUDUCNOSTI

Naša ekipa Trebjese u IV kolu Prve ženske rukometne lige odmjerila je snage sa ekipom ŽRK Budućnost 2 i obje ekipe uzele su po bod. Bolje su u meč su ušle igračice protivničke ekipe i stvorile prednost od par golova.

U prvom poluvremenu par promašenih golova i neopreznost donijela je Budućnosti II prednost koju su držali sve do poluvremena. Druga polovina utakmice protekla je puno borbenije i neizvjesnije. Naše „medvjedice“ su uspjele doći do izjednačenja i povesti u 53 minutu ,ali duplo iskljucenje u 55 minutu gdje ostajemo bez dva igraca nas je poremetilo tako da je rezultat na kraju bio izjednacen 27:27 .

U našoj ekipi mjesto najboljih strijelaca na današnjoj utakmici dijele Miljanić i Varajić sa 6 golova, zatim Peković sa 5, dok je Bošnjak postigla 3 gola .

ŽRK BUDUĆNOST II: Škerović, Jovanović, Kalezić, Pavićević 3, Ražnatović, Marković, Kuzmanović 2, Lutovac 3, Vukčević 9, Bazović, Vujadinović, Milošević 2, Brajović, Mitrović 5, Radonjić 3, Rešetar.

ŽRK TREBJESA: Kecojević, Popović, Čvorović, Miljanić 6, Peković 5, Drašković 1, Dorongić, Raičević, Radović 2, Pandurević, Bošnjak 3, Varajić 6, Burić 1, Marjanović, Gezović 1, Gardašević 2.