Single Blog Title

This is a single blog caption

Pobjeda Trebjese protiv Budućnosti

Rukometašice RK Trebjesa NOA ostvarile su pobjedu u utakmici III kola I zenske rukometne lige.To je prva ovozezonska pobjeda popularnih „medvjedica“ koji su odigrale odličan meč protiv favorizovanih protivnika.Od samog starta vidjena je prava borba ,gdje su se ekipe smenjivale u vodjstvu tako da je do poluvremena bilo 9 : 8 u korist ekipe Buducnosti .“Medvjedice“ su u nastavku ubacile u brzinu vise ,podigli nivo odbrane sto je odmah rezultiralo da u 36 minutu bude 12: 10. Ekipa Buducnosti je uspjela u 44 minutu da izjednaci na 14 : 14 , ali ne i da preokrene rezultat , u 56 minutu golom Lalatović  Trebjesa ide na + 3 (17 : 20 ).Mogle su rukometasice Trebjese u poslednjim minutima i do najvece prednosti na meču (+4) ali je šut Radović sa 7 m bio neprecizan a Vukcevic iz kontre postavila konacnih 19 : 21 u korist rukometasica Trebjese .

UNIVERITETSKA DVORANA PODGORICA

GLEDALACA 100

SUDIJE : Beharović ,Čavor

DELEGAT : Pavićević Predrag

Iskljucenja Budućnost 14 minuta, Trebjesa NOA 22 minuta

ZRK Budućnost – RK TREBJESA NOA 19 : 21 (9: 8 )

ZRK Budućnost : Babović,Racković,Godeč 5,Lopicić,Hadzaj, Bojanić,Marsenić,Dzaferović 6,Senić,Piranić,Todorović.Andjušić,Marsenić 1,Vlahović 1, Vukčević 6

RK TREBJESA NOA :Gezović 12 odbrana 2 sedmerca ,Mijanović 4,Čvorović, Miljanić 1,Peković 2,Jukić,Koprivica 1,Blečić 1,Raičević,Savićević,Radović , Pandurević , Bošnjak 1,Varajić 6,Lalatović 5,Gardašević