Rukometasice RK Trebjesa NOA savladale su ekipu ZRK Niksic u gradskom derbiju IV kola I zenske rukometne lige

RK Trebjesa NOA -ZRK Niksic 26:24 (12:10)

Iskljucenja  RK Trebjesa Noa 8 minuta

ZRK Niksic 14 minuta

Sedmerci   Trebjesa NOA 6/3

ZRK Niksic  9/7

RK TREBJESA NOA : Gezovic 12 odbrana,Raicevic 5 odbrana,Mijanovic 2,Jovic ,Becirovic ,Pekovic 5,Milovic ,Koprivica 2,Blecic 1,Dukic ,Asanin 11,Varajic ,Vujovic Adzic ,Bubanja,Lalatovic 4

ZRK Niksic : Kovacevic V ,Miljanic 6,Pejovic 3,Kovacevic ,Orbovic 7,Smolovic 5,Jakovljevic ,Ljeskovic ,Mandic 2,Kovacevic T,Jovanovic ,Draskovic,Djurkovic 1,Fatic

U gradskom derbiju prve zenske lige bolje su se snasle igracice Trebjese koje su od starta povele i taj rezultat drzale do kraja meca  .Nije to bila prepoznatljiva igra „medvjedica“ na koju smo navikli ,prednost od 3 do 4 gola tokom poluvremena  , promaseni ziceri i tehnicke greske  uslovili su da rezultat na poluvremenu  bude sa + 2 (12 : 10 ) .U nastavku puno bolja igra , posebno u odbrani dok smo u napadu promasili par izglednih sansi da se rezultatski odlijepimo kod rezultata 21:17  , sto je ekipa Niksica iskoristila da se vrati u mec ali ne i da  preokrene ,tako da su bodovi ostali kod „najmladjeg“ prvoligasa za konacnih 26 : 24 .

Mec je komentarisala Masa Varajic lijevo krilo Trebjese : Zadovoljna sam ishodom utakmice mada nijesmo odigrali na nivou na kom smo trebali. Mnogo tehnickih gresaka, i losa realizacija u napadu rezultirala je sa malom razlikom sa golovima na kraju. Tokom citave utakmice sve djevojke su se maksimalno zalagale i na kraju uspjele samo da savladamo ekipu Niksic i da dobijemo dva nova boda. Sledece dvije nedjelje moramo ozbiljno sa se spremimo jer igramo jos jedan gradski derbi sa ekipom Levalee.

Zahvalnost navijacima na velikoj podrsci i cestitke ekipi Niksica na fer i korektnoj igri .IZNAD SVIH TREBJESA NOA 🙂