„MEDVJEDICE“ PORAŽENE NA GOSTOVANJU U PODGORICI

sudije Mitrović/Vujačić
Delegat Laković
Isključenja Rudar 8 minuta
Trebjesa 18 minuta

ORK RUDAR : Škerović 7 odbrana,Bazović 3 odbrane,Jovanović 1,Radović 1,Ražnatović 2,Kuzmanović,Vukčević 9,Marković 1,Milošević 3,Brajović 1,Arsenijević 1,Radmanović 4,Mitrović 1,Kalezić ,Lutovac 3,Brković 1

RK Trebjesa : Gezović 3 odbrane,Pandurević 3 odbrane.Raičević ,Popović 1,Miljanić 4,Drašković 1,Blečić 2,Dorongić,Radović 2,Bošnjak 2,Varajić 2,Burić 1,Lalić ,Gezović 1,Gardašević 2,Vujović

Početno ispitivanje snage prošlo je u rezultatskoj klackalici kada u desetom minutu ekipa Rudara ima dva gola prednosti 3: 1.Tu prednost održavala je ekipa Rudara sve do 16 minuta kada je na semaforu pisalo 6 : 4. Od tog minuta pa sve do 28 minuta igramo konstanto sa jednim ili dva igrača manje ( čak 10 minuta sa igračem manje ) što ekipa Rudara koristi da se odlijepi i napravi osjetniju prednost .Na poluvemenu se otišlo rezultatom 17 : 7 . U drugom poluvremenu ne uspjevamo da se vratimo u meč i pored perioda dobre igre ,ponajviše zbog promašenih sedmeraca kojih je na ovom bilo previše čak 7 ,pa je ekipa Rudara sasvim zasluženo slavila u ovom meču .

Nakon 12 odigranih kola ekipa Trebjese dijeli treće mjesto sa ekipom Rudara ,dok će u poslednjem meču drugog kruga Prve ženske rukometne lige na svom terenu u srijedu ugostiti ekipu ŽRK Budućnost .