Odličan otpor favorizovanom protivniku

TREBJESA U FINISU PORAZENA OD BUDUCNOSTI . DANICA PANDUREVIC IGRACICA UTAKMICE

Mlada ekipa Trebjese pruzila je odlican otpor favorizovanom protivniku .Ekipa Buducnosti koja u svojim redovima ima igracice koje igraju Ligu Sampiona su bile pravi izazov za nasu mladu ekipu .Pocetak meca je pripao Buducnosti koja je u 9 minutu vodila 5:2 .Tada su „medvjedice “ zaigrale bolje u odbrani , I do 23 minuta napravile seriju 7:0 nedozvolivsi protivniku da daju nijedan gol.Par promasenih zicera ekipa Buducnosti koristi da pridje na gol zaostatka I sa tim rezultatom se otislo na odmor 10:9 . Drugo poluvrijeme bolje otvara ekipa Buducnosti ,a do 51 minuta se igralo gol za gol kada smo iskljucivo svojim greskama I promasenim zicerima protivniku dozvolu da se odlijepi I na kraju slavi sa 24:21 .

ZRK Buducnost – RK TREBJESA 24:21 ( 9:10 )

ZRK Buducnost :

Vujisic 9 odbrana ,Marsenic 5 odbrana ,Rackovic 1,Andjusic 3,Pejovic,Novovic 3,Kadovic 1,Hadzaj ,Mehmedovic 1,Marsenic 4,Lopicic ,Marsenic A 5,Krivokapic 2,Senic 2,Vlahovic 1,Djurovic 1

RK TREBJESA : Pandurevic 11 odbrana ,Gezovic ,Popovic 2,Cvorovic ,Draskovic ,Blecic 8,Dorongic ,Raicevic , Radovic ,Bosnjak ,Varajic 3,Buric 1,Marjanovic 1,Gezovic 1,Gardasevic 1,Vujovic 4

I pored poraza igracica utakmice je golman naseg kluba Danica Pandurevic koja je na golu imala 11 uspjesnih intervencija .Mec je posmatrao I Dragan Adzic sad vec bivsi trener Buducnosti koji je imao samo rijeci hvale za nasu mladu ekipu .Iznad svih TREBJESA !