Sjajna igra Trebjese za pobjedu u gradskom derbiju

MEDVJEDICE BOLJE U GRADSKOM DERBIJU

Rukometasice Trebjese savladale su gradskog rivala ekipu Niksica sa 26-17 u utakmici II kola I zenske rukometne lige .To je prva pobjeda popularnih „Medvjedica “ u elitnom karavanu .

ZRK Niksic – RK TREBJESA 17:26 ( 7:14)

ZRK Niksic : Kovacevic ,Lucic ,Bulatovic 1,Jakovljevic 1,Vucetic,Radovic1,Bozovic ,Zizic ,Cerovic ,Sekulic 7,Krcunovic ,Terzic 6, Vukasojevic 1,Radonjic ,Vujacic

RK TREBJESA : Gezovic 10 odbrana 1 sedmerac ,Pandurevic 4 odbrane , Raicevic ,Popovic 2,Miljanic 5,Draskovic 2,Blecic 2,Dorongic 2,Bosnjak 2,Varajic 3,Buric 5,Marjanovic ,Gezovic 3, Gardasevic, Vujovic

Pocetno ispitivanje snaga i rezultatska klackalica do 11 minuta kada ekipa Niksica ima prednost od dva gola 4-2.Tada su „medvjedice “ zaigrale bolje u odbrani i raznorsnije u napadu I serijom 5-0 u 20 minuti preokrecu rezultat u svoju korist 7-4. Do poluvremena puno bolja igra a rukometasice Trebjese na krilima Varajic i Miljanic odlaze sa +7 na poluvrijeme ( 14-7 ) .U nastavku jos bolja igra medvjedica koje su svoju najvecu prednost imale u 54 minutu (13-25 ) i to pogotkom Sare Buric .Do kraja meca sve igracice su dobili priliku da igraju ,a raduje da se cak 9 igraca upisalo u listu strijelaca .Za najboljeg igraca utakmice izabrana je golmanka naseg kluba Gezovic Marijana .U napadu odlicno su raspolozene bile Buric Sara i Miljanic Dajana sa 5 golova . Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba .Iznad svih TREBJESA