Single Blog Title

This is a single blog caption

TREBJESA SAVLADALA FENIKS

Rukometašice Trebjese ostvarile su pobjedu u utakmici 5 kola I zenske lige savladavši podgorički Feniks rezultatom 31:21 (15:10) . Odbrana je za razliku od prethodnih mečava bila na visokom nivou, Maša Varajić je bila nezadrživa u napadu, što je uz sjajno izdanje golmanke Pandurević Danice bilo dovoljno za pobjedu

Maša Varajić je bila najefikasnija sa 8 golova, odlicno su je pratile Dajana Miljanić sa 6, Kristina Peković sa 5 dok su sjajni bili i golmani Pandurević sa 7,Raičević sa 5 , dok je Kecojević uspjesno pratila starije koleginice sa 2 odbrane .
U podgoričkoj ekipi najbolja je bila Suzana Zečević sa 7 pogodaka

Trebjesa je bolje otvorila meč i već u 14. minutu imala prednost od 7 : 4 .Nakon time out-a gošći „medvjedice“ su ubacile u brzinu više a prednost su održavale do 21. minuta kada je na semaforu pisalo 13:6

U preostalih devet minuta prvog poluvremena, “medvjedice “ su promašile par izglednih situacija tako da je rezultat nakon prvih 30 minuta bio 15 : 10

I u nastavku su „medvjedice “ nastavile sa sjajnim izdanjem u odbrani na čelu sa golmankom Pandurević , o čemu najbolje svjedoči podatak da su do od 36. do 48. minuta, primile samo dva gola – .25:17

Na početku 51. minuta, Varajić je dala svoj 8. gol za 24:17, pa je bilo jasno da podgorićki tim ne može više ni da zaprijeti,a šansu i puno veću minutažu su dobile pionirke kluba koje su pokazale veliku borbenost u meč privele kraju za konačnih 31 : 21

RK TREBJESA – RK FENIKS 31 : 21 (15: 10 )

RK TREBJESA : Kecojević 2 odbrane, Popović 1, Čvorović, Miljanić 6, Peković 5, Drašković, Blečić 4 , Dorongić, Raičević 5 odbrana , Vujović , Pandurević 7 odbrana , Bošnjak 4, Varajić 8, Burić 1, Gezović 1, Gardašević 1

RK FENIKS : Petrović,Durković,Bojović 1,Labović 2,Stojanović 1,Popović,Dragišić,Garčević 4,Bošković,Babić 2,Josipović 2,Zečević 7,Dedić,Kažić 2,Vuković