Single Blog Title

This is a single blog caption

„MEDVJEDICE“ OSVOJILE PRESTIŽNI XI MEDJUNARODNI BOŽIĆNI TURNIR -MOSTAR 2018

Juče su u Mostaru učestovali na XI Medjunarodnom turniru Mostar 2018 u konkurenciji juniorki i kadetkinja i sasvim zasluženo osvojili prvo mjesto .

Domaćini turnira, HŽRK Zrinjski odnijele su drugo mjesto te srebrene medalje, a djevojke iz HRK Katarina zasluženo su osvojile treće mjesto.

Daljnji poredak glasi ovako:
4.mjesto je ekipa ŠR Travnik – Travnik
5.mjesto je ekipa ŽRK Leotar – Trebinje
6.mjesto ZRK Delmnium Tomislavgrad

Najbolji pojedinci:
• najbolji golman turnira – Gabrielle Leese (HŽRK Zrinjski)
• najbolji igrač turnira – Sara Blečić (RK Trebjesa)
• najbolji strijelac turnira – Aurora Šaravanja (HŽRK Zrinjski)

Do finala savladali smo ekipe HRK Katarina rezultatom 26 : 20 ,ZRK Delminium dok smo u finalu savladali domaćine ekipu HZRK Zrinjski rezultatom 13 : 10 i sasvim zasluženo osvojili turnir. Jedan lijep turnir i iskustvo za nas gdje su svi igrači dobili priliku .Zahvaljujemo se domačinu na pozivu i lijepo organizovanom turniru i nadam se da se vidimo i sledeće godine . Do kraja godine „medvjedice“ ce ucestovati na još dva turnira a prvi je već u Skoplju za vikend.Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba !!! IZNAD SVIH TREBJESA  🙂 #trebjesa #turnir #bozicniturnir #iznadsvihtrebjesa#mostar #prvomjesto #medvjedice