Single Blog Title

This is a single blog caption

Pobjeda pionirki nad Feniskom,Levalea izvukla bod

Uspješan vikend za našu pionirsku selekciju .U utakmicama III i IV kola mlade „medvjedice“ savladale su ekipu Feniksa sa 14 : 10 , dok su u „gradskom“ derbiju remizirali sa ekipom Levalea rezultatom 13 : 13 .

Dvorana Venom u Podgorici

gledalaca 100

SUDIJE : Milickovic – Radusinovic
Pavicevic – Martinovic
DELEGAT/KONTROLOR: Mitrovic Jelena

RK TREBJESA NOA – RK FENIKS 14 : 10 (6 : 2 )

RK TREBJESA NOA : Kecojević 12 odbrana 1 sedmerac, Kokotović 1,Popović 3,Burić 2, Draskovic 2, Gvozdenović, Dorongić , Purović,Radulović ,Mandić, Dubljević,Djurović,Marjanović, Gezović 6 ,Kokotović

Feniks je  prvi stigao  do prednosti, Trebjela  uspjela da uzvrati, pa smo do finiša gledali igru gol za gol, rezultatsku klackalicu i dosta grešaka na obje strane. Prelomni trenuci susreta desili su se u periodu od 10. do 15.minuta meča, kada je Trebjesa  serijom došla do četiri  gola prednosti, a ekipa Feniksa  imala dosta poteškoća u napadu i pet minuta nije matirala odličnu Kecojević .

U drugom poluvremenu, „medvjedice“  su vrlo brzo došli do šest golova  prednosti,a u tim momentima  prednjačila  je Andjela Gezović , i pobednik je praktično rešen u prvom delu drugog perioda.Tada su u igri usle sve igracice sa manjom minutazom i na pravi nacin je iskoristile . Maksimalna prednost je iznosila 7 golova u korist ekiipe Trebjese  (11-4 ), a u samom finišu serijom od tri gola ekipa Feniksa  je uspjela da smanji minus, za konačnih 14:10

Najefikasnija  u redovima Trebjese  bila je Andjela Gezović sa 6 ,dok su uspjesno pratile Popović sa 3 ,kao i Buric i Draskovic sa 2 gola. Kecojevic je na golu imala 12 uspjesnih odbrana.U ekipi Feniksa istakle su se Dragišić u Vucerakovic sa 3 gola.

RK TREBJESA NOA – ZRK LEVALEA 13 : 13 (6 :8)

RK TREBJESA NOA : Kecojević 10 odbrana, Kokotović ,Popović ,Burić 5, Draskovic , Gvozdenović, Dorongić 1, Purović,Radulović 1 ,Mandić, Dubljević,Djurović,Marjanović, ,Gezović 6 ,Kokotović

U gradskom derbiju vidjen je odlican i borben meč sa dosta preokreta na obje strane. Levalea je bila bolja u prvom poluvremenu i na odmoru su imale dva gola prednosti, a “ medvjedice “  u drugom poluvremenu  u kom su odigrale odlicno u odbrani i pametno u napadu tako da su rezultat preokrenuli u svoju korist (11:10) .Do kraja se igralo gol za gol u poslednjim trenutcima smo imali prednost od 13 :12 , ali je Levalea golom Sutovic uspjela da izjednaci i na kraju uzme bod. U redovima Trebjese istakle su se Gezovic i Buric sa 6 odnosno 5 golova,dok su Dorongic i Radulovic postigli  po 1 gol. U  redovima Levalea Sutovic je postigla 5 golova .

Nakon  4 odigrana kola ekipa Trebjese djeli prvo mjesto sa gradskim rivalom a pionirska liga se nastavlja za vikend utakmicama V i VI kola .Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba . IZNAD SVIH TREBJESA NOA 🙂