Nastavak pobjedničkog niza

MEDVJEDICE“ SIGURNE U TIVTU ZA NASTAVAK POZITIVNOG NIZA

POBJEDA TREBJESE U TIVTU

Rukometašice Trebjese odigrale su dobar takmičarski meč sa ekipom Tivta i pokazale puno bolje svijetlo nego što je to bio slučaj prije tri nedelje upravo u Tivtu. Ekipa Tivta je bolje otvorila meč i u 13 minutu imala dva gola prednosti !6: 4) . Od tog trenutka „medvjedice“ su zaigrale puno bolje u odbrani i kontrama došli i u 17 minut do izjednačenja (6:6) .O d tog minuta pa sve do kraja poluvremena Trebjesa je uvećavala prednost pa se na poluvremenu otišlo rezultatom 13 : 10 u korist „medvjedica“ .U nastavku puno bolja igra kada u 44 minutu pravimo najvišu razliku + 7 (12:19 ) .Neiskorišćeni ziceri i tehničke greške nam ne omogućavaju da rezultat uvećamo u tim trenutcima ,tako da je ekipa Tivta do kraja uspjela da ublaži poraz tako da je krajnji rezultat glasio 20: 25 u korist ekipe Trebjese .

U ekipi Trebjese šuterski su raspoložene bile Burić sa 8 golova (proglašena igračicom utakmice ) ,Varajić sa 5 dok je Bošnjak postigla 3 gola .Sjajna na golu bila je Gezović sa 15 odbrana (2 sedmerca ) .U ekipi Tivta najefikasnija je bila Radović sa 8 golova .

ŽRK TIVAT – RK TREBJESA 20:25 ( 10 : 13 )

ŽRK Tivat : Bandović 10 odbrana ,Drakić,Ćuzović 3,Tomanović,Matijević,Radović 8,Božović1,Mulić 5,Srdanović 1,Deković ,Cmiljanić 2

RK Trebjesa : Gezović 15 odbrana (2 sedmerca ),Raičević,Kecojević ,Popović 2,Čvorović 1,Miljanić 1,Drašković 2,Dorongić 1,Radović,Bošnjak 3,Varajić 5,Burić 8,Lalić,Gvozdenović ,Gardašević 1,Vujović 1