Dobra igra pionirki u nastavku lige

PIONIRKE RK TREBJESA SAVLADALE PODGORICU, PORAZ OD BUDUĆNOSTI

Nastavljena je pionirska liga za djevojčice rodjene 2006 godine i mladje , a u sali Univerziteta Crne Gore u Podgorici „medvjedice “ su savladale ekipu Podgorice rezultatom 12: 8 , dok su u drugoj utakmici poražene od ekipe Budućnosti rezultatom 10:4 (4:2)

RK TREBJESA -ŽRK PODGORICA 12: 8 (4:4)

RK Trebjesa : Živković 6 odbrana,Dubljević 4 odbrane ,Kokotović 4,Savić,Marjanović,Čorović,Pejović,Bajović,Gagović,Knežević,Orbović,Savić ,Nikčević,Bojanić 2,Vukićević 2,Kokotović 4
ŽRK Podgorica : Marković,Siništaj,Djuričić,Musić,Nenezić 4,Racković,Milić ,Boljević,Rajković,Vuković,Dragojević,Tatar,Malesić Dragojević 3,Dujović,Dulović

Sigurnom igrom u napadu posebno u drugom poluvremenu „medvjedice “ su slomile otpor protivnika i sasvim zasluženo slavile .Uz odlične golamnski par Živković-Dubljević u napadu su raspoložene bile sestre Kokotović sa po 4 gola ,dok su Emilija Bojanić i Jelena Vukićević postigle po 2 gola .

U drugoj utakmici snage su odmjerile sa ekipom Budućnosti .U prvom poluvremenu egal do 12 minuta kada dozvoljavamo ekipi Budućnosti da se odlijepi na +2 i da sa tim rezultatom odemo na poluvrijeme.U drugom poluvremenu loša igra u odbrani i neiskorišćeni ziceri u napadu su nas koptali da se u 25 minutu se potpuno vratimo u meč kod rezultata 5: 3 .što je ekipa Budućnosti iskoristila i sasvim zasluženo slavila .

RK TREBJESA -ŽRK BUDUĆNOST 4 : 10 (2:4)

RK TREBJESA : Živković 8 odbrana.Dubljević ,Bojanić,Savić,Marajnović,Delija ,Pejović,Bajović,Gagović,Knežević,Orbović ,Savić,Nikčević 1,Bojanić1, Vukićević 1,Kokotovič 1
ŽRK Budućnost : Borilović,Babović,Aničić,Mitrović 2,Brnović,Banović 3,Otašević 4,Peličić,Pavlović,Jolić,Jovanović,Sarančić,Janketić,Pavićević