PORAZ ZA KRAJ DRUGOG DJELA ŠAMPIONATA

TREBJESA PORAŽENA OD BUDUĆNOSTI

Odigran je i drugi krug takmičenja u I ženskoj rukometnoj ligi. Do kraja takmičenja ostalo je još jedan krug u kojem će svaka ekipa odigrati još jednu utakmicu sa svim rivalima nakon čega će pobjednik lige odigrati utakmice za šampiona Crne Gore sa ekipom Budućnosti . Na kraju drugog kruga “ medvjedice“ su zauzele 4 mjesto . U poslednjoj utakmici drugog kruga „Medvjedice“ su na svom terenu dočekale ekipu Budućnosti i doživjele poraz rezultatom 28 : 16 .

Važnost meča pod mlade rukometašice Trebjese uslovilo je da u „grču“ počnu utakmicu što je bilo evidentno u prvim minutima meča kada nisu uspjele doći do svoje prepoznatiljieve igre. Ekipa Budućnosti ponajviše zahvaljujuči igračicama koje igraju u ovogodišnjem izdanju Ligu šampiona prave prvu osjetniju razliku u 18 minutu (4:7) a do poluvremena da i uvečaju na +8 (6:14) .Drugo poluvrijeme otvaramo puno bolje u 45 minutu prilazimo na -5 (12:17) ,a od toga minuta losijom igrom u odbrani i promašenim zicerima u napadu dozvoljavamo ekipu Budućnosti da se odlijepi i slavi na kraju zasluženim rezultatom 28 : 16. U ekipi Trebjese Gezović na golu imala je 10 uspješnih intervencija ,dok su napadački raspoložene bile Burić sa 4 ,Gardašević i Drašković sa 3 gola. U ekipi Budućnosti Gugač je postigla 5 , dok je Gordana Marsenić postigla 4 i proglađena je igračicom utakmice .

RK TREBJESA – ŽRK BUDUĆNOST 16 : 28

RK TREBJESA : Gezović 10 odbrana ,Pandurević 2 odbrane,Raičević 2 odbrane , Popović 1,Čvorović,Miljanić ,Drašković 3,Dorongić 1, Radović 1,Bošnjak 2,Varajić,Burić 4,Lalić,Gezović 1,Gardašević 3,Vujović

ŽRK Budućnost : Kadović,Marsenić , Andjušić 2,Pejović 1,Novović 1,Gugač 5,Hadžaj,Bojanić 1,Mehmedović 3,Marsenić 4,Lopičić 3,Piranić 3,Krivokapić 2,Todorović,Vlahović ,Djurović 3