TREBJESI DERBI U PODGORICI

TREBJESA SAVLADALA FENIKS U DERBIJU 8 KOLA I ZENSKE RUKOMETNE LIGE .MASA VARAJIC IGRACICA UTAKMICE

Medvjedice savlade Feniks na gostovanje u Podgorici .Do 10 minuta igralo se gol za gol ,kada rukometašice Trebjese prave osjetniju prednost I u 18 minutu na semaforu je pisalo 7:10 . Do poluvremena Feniks uspjeva da smanji rezultat tako da se na poluvrijeme otislo rezultatom 15:14 u korist Trebjese .Drugo poluvrijeme otvaramo dobro u 41 minutu vodimo sa +4 ( 42 minut ) I do kraja odrzavamo tu prednost za konacnih 24:27 . Pobjeda je mogla biti ubjedljivija ali nazalost u ovoj utakmici smo promasili 5 sedmeraca tako da je krajnji rezultat glasio 24:27 .

RK Feniks – RK TREBJESA 24:27 ( 14:15 )

RK Feniks :Petrovic ,Borilovic ,Labovic 1,Stojanovic ,Kazic 4,Kovacevic ,Garcevic 5,Radovic ,Babic ,Bijelic,Zecevic 10,Gazivoda,Lekic,Dzaric 3,Dragisic ,Ratkovic 1

RK TREBJESA : Pandurevic 7 odbrana ,Gezovic 4 odbrane ,Raicevic ,Popovic ,Cvorovic ,Draskovic ,Blecic 9 , Dorongic 1, Radovic ,Bosnjak 2,Varajic 5,Buric 6, Marjanovic ,Gezovic 2, Gardasevic 1,Vujovic 1

U redovima Trebjese najefikasnija je bila Sara Blečić sa 9 golova,Sara Burić je postigla 6, dok je Maša Varajić postigla 5 i proglašena je za igrača utakmice .Pandurević Danica imala je 7 uspješnih intervencija dok je Marijana Gezović imala 4.U domaćem sastavu istakla se Suzana Zečevič sa 10 golova
Cestitke ekipi Feniksa na fer i korektnoj igri .Iznad svih TREBJESA !