Single Blog Title

This is a single blog caption

„MEDVJEDICE“ SLAVILE U GRADSKOM DERBIJU

U utakmici XIV kola I ženske rukometne lige u gradskom derbiju bolje su bile rukometašice Trebjese koje su slavile rezultatom 37 : 21 i sasvim zasluženo upisale dva nova boda .

Dvorana SRC Nikšić
Gledalaca 200
Sudije Vujusić/Ivanović
Delegat Rakonjac Nikola

ZRK Nikšić -RK TREBJESA NOA 21 : 37 (8: 19)

ŽRK Nikšić : Orbović 2, Janjušević, Terzić , Kovačević 1,Mandić 2.Vukasojević ,Smolović 3,Stamatović 5.Djurković 2,Drašković 3,Dubljević,Odović 1,Nikčević 2

RK TREBJESA NOA : Gezović 8 odbrana, Pandurević 8 odbrana,Raičević 4 odbrane ,Mijanović 2,Ivanović 1,Miljanić 4,Peković 4,Jukić ,Gezović 3,Blečić 5,Radović 5,Bošnjak 3, Varajić 5,Lalić ,Lalatović 5,Gardašević

Od prvog minuta utakmice „medvjedice“ su zaigrale disciplinovano u odbrani i brojnim kontrama i polukontrama iz minuta u minut uvećavali prednost tako da je u 15 minutu na semaforu pisalo 12 : 4 u korIst rukometašica Trebjese .Do kraja poluvremena šansu su dobili svi igrači sa klupe pa se na poluvrijeme otišlo sa prednošću 19 : 8 u korist „medvjedica“ .U drugom poluvremenu se nastavilo u istom ritmu tako da je konačan rezultat na kraju bio 37 : 21 u korist rukometašica Trebjese .U narednom kolu „medvjedice“ igraju još jedan gradski derbi kada će ugostiti ekipu Levalea.VELIKI POZDRAV ZA SVE PRIJATELJE KLUBA.IZNAD SVIH TREBJESA NOA !!!🏆💪🐻😁