Single Blog Title

This is a single blog caption

TREBJESA USPJEŠNIJA U GRADSKOM DERBIJU

„MEDVJEDICE“ USPJEŠNIJE U DERBIJU GRADA

U utakmici X kola I zenske rukometne lige snage su odmjerili gradski rivali Trebjesa i Nikšić .Uspješnije su bile „medvjedice “ koju su slavile rezultatom 31 : 23 (15 : 9 ) .

Sedmerci Trebjesa NOA 5/6 , ŽRK Nikšić 4/5

RK Trebjesa NOA : Kecojević 1 odbrana ,Raičević 2 odbrane , Pandurević 11 odbrana , Mijanović 5 , Ivanović ,Nikolić , Miljanić 3, Peković 4,Gezović 3, Blečić 4,Bošnjak,Varajić 6, Lalić 1,Bubanja,Lalatović 3, Gardašević 2

ŽRK NIKŠIĆ : Orbović 7, Janjušević,Terzić 1,Kovačević ,Mandić ,Vukasojević ,Smolović 5,Stamatović 1,Đurković 3,Drašković 4,Dubljević 1,Odović 1

Dobrom igrom u odbrani „medvjedice “ su već u prvim minutima stegli prednost tako da je u 10 minutu na semaforu stajalo 6 : 1 u korist rukometašica Trebjese .Do kraja poluvremena rezultat se iz minuta u minut uvećevao tako da je na poluvremenu bilo 15: 9 u korist „medvjedica“ .U nastavku je vidjena još bila igra ,a najbolji period igre bio je sredinom drugog poluvremena kad je na semaforu bilo + 13 u korist „medvjedica“ . Svoj debi u prvoj ligi imale su i pionirke kluba Andjela Gezović i Aleksandra Kecojević koje su odigrale svoje prve minute u prvoligaškom karavanu i na odličan način iskoristile ukazano povjerenje . One su ujedno i namladji igrači koju su debitovali u prvoj ligi buduči da su rodjene 2005 godine. Čestitke svim igračicama na borbi i zalaganju ,kao i ekipi Nikšiča na fer i koretnoj igri .IZNAD SVIH TREBJESA !!! 💪💪🐻🐻🇲🇪