Single Blog Title

This is a single blog caption

Pionirke otvorile godinu pobjedom u Grudama

Mlade „medvjedice“ u sklopu priprema za nastavak sezone odigrale su u Grudama (BIH )  prijateljsku medjunarodnu utakmicu sa ekipom HZRK Grude u svavile ubjedljivo 24 : 14 (11: 4 )

RK TREBJESA NOA : HZRK GRUDE 24 : 14 (11 : 4 )

Pionirke kluba su odigrale odličan meč. Jako dobrom odbranom i raspolozenom Kecojević na golu ,rezultat se iz minuta u minut povećavao tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 11 : 4. U nastavku su sve igračice dobile priliku i pokazale da se na svakog igrača može računati što je pokazao i krajnji rezultat 24 : 14 u korist „medvjedica“ .Ekipe su nastupale u sledećim sastavima :

RK TREBJESA NOA : Kecojević 12 odbrana,Dubljević 4 odbrane, Kokotović,Popović 4,Burić 3,Drašković,Dorongić 3,Savićević Savićević,Djurović ,Gvozdenović,Mandić .Gezović 7,Radović 6,Kokotović 1, Marjanović

HZRK GRUDE : Boban,Spajić,Zubac 1,Alpeza,Boban 2,Šimunović .Boban,Vranješ,Brakić,Sesar,Lugonjić 3,Vranjes,Marić,Mikulić 2,Miloš,Kordić