Single Blog Title

This is a single blog caption

REMI U „VELIKOM“ GRADSKOM DERBIJU

Sjajan meč odigran je izmedju gradskih rivala Trebjese i Levalee .Utakmica sa dosta borbe, dobrih poteza ,jos ljepsih golova .Iako je bio radni dan i nepopularan termin ponedeljak   15.00 h veliki broj gledalaca je uzivao u dobroj rukometnoj prestavi.

Dvorana SRC Niksic

Gledalaca preko 350

Sudije Vujisic/Ivanovic

Delegat Rakocevic

Iskljucenja Trebjesa NOA 14minuta ,Levalea 8 minuta

Sedmerci Trebjesa 4 (1 ) ,Levalea 4 (3 )

RK Trebjesa NOA : RK Levalea  24 : 24 (11 : 10)

„Medvjedice “ su odigrale sjajan meč, sa pravim pristupom , disciplinovanim napadom i odličnom odbranom .Konstantna prednost tokom čitavog meča sa tri  i više golova, ( 12-8 ,  )  i na poluvremenu zaslužena prednost od 11 : 10 .U nastavku još bolja igra sve do 50 minuta kada imamo pa blagi pad  u igri uslovljen isključenjima na dva minuta  , neiskorišćeni sedmerci u samom finišu utakmice  i na kraju gol Dragane Mijanović  sa 7 metara za konačnih 24 : 24 za bod  „vjerovatno“  vrijedan mini lige za prvaka države .

RK TREBJESA NOA : Pandurević 14 odbrana 1 sedmerac , Raičević ,Mijanović 1,Bojović 1,Nikolić ,Peković 2,Milović ,Koprivica ,Blečić 2,Rajković ,Ašanin 5,Varajić 5,Vujović,Adzić 1,Lalić 2,Lalatović 6

RK LEVALEA : Mandić ,Medjedović 1,Corović N 5,Ćorović 7,Djukić 1,Tomić 4,Kuzman,Ćorović G ,Tufegzić,Okiljević 4,Vujadinović ,Jovićević 1,Djurović,Perović,Blečić 1,Šaranović

Velika zahvlanost našim navijačima na velikoj podršci i svim našim  prijateljima kluba