Single Blog Title

This is a single blog caption

Uspjesan vikend „medvjedica“ u pionirskoj ligi

Pionirke RK Trebjesa NOA savladale su ekipu Prvog As-a u okviru 7 kola pionirske lige rezultatom 30 : 20

Od prvog do poslednjeg minuta sigurna igra u oba pravca ,tako da se rezultat iz minuta u minut uvecavao za konacnih + 10 .Svi igraci su dobili priliku ,i na pravi nacin iskoristili ukazanu minutazu, a raduje cinjenica da se vidi napredak kod sve djece , i da je ova liga pravi pogodak za njihovo rukometno razvijanje . U redovima Trebjese suterski raspolozene bile su Gezovic ,Dorongic i Djikanovic sa 7 golova ,Buric i Draskovic su dodale po 3 gola, dok se Tomic 2 puta upisala u listu strijelaca .Golmanski trio Kecojevic,Bojanic i Dubljevic imali su 12 uspjesnih intervencija . U redovima Prvog Asa-a bolja od ostalih bila je Pepic sa 14 golova.

RK TREBJESA NOA : Kecojevic 6 odbrana ,Bojanic 6 odbrana ,Dubljevic ,Buric 3,Draskovic 3,Popovic ,Gezovic 7, Purovic , Radulovic ,Dorongic 7 , Karadzic ,Tomic 2, Zekovic 1, Djikanovic 7

U pionirskoj ligi sada slijedi zimska pauza ,a pionirke RK Trebjesa NOA sada se pripremaju za ucesce na domacim i medjunarodnim turnirima .Iznad svih TREBJESA NOA 🙂