RK TREBJESA NOA-ZRK Buducnost 19 : 24 ( 11 : 13 ).

Sudije Mitrovic /Vesovic
Delegat Vujisic
Iskljucenja Buducnost 14 minuta ,Trebjesa Noa 4 minuta
Crveni Karton Ivana Novakovic (ZRK Buducnost )

U III kolu I zenske rukometne lige gostovali smo ekipi ZRK Buducnost gdje smo porazeni posle velike borbe . Uvodni minuti pripadaju „medvjedicama“ koji su imale pocetnu prednost,tako je bilo i sredinom poluvremena ,kada promasujemo par izglednih sansi sto ekipa Buducnosti koristi i na odmor odlazi sa 2 gola prednosti . U drugom poluvremenu puno bolja igra „medvjedica “ a sve je to dalo rezultat u 50 minuti kad imamo prednost od jednog gola ( 16 : 15 ) .Par promasenih zicera i iskljucenje dovodi Buducnost u 56 minutu na 2 gola razlike 20 : 18 .Do kraja cisti ziceri dolaze na naplatu sto je ekipe Buducnosti iskoristila da u 59 minutu prvi put povede sa 5 golova i na kraju zasluzeno slavi .Iznad svih Trebjesa NOA  🙂

RK TREBJESA NOA : Gezovic 12 odbrana, Raicevic ,Mijanovic,Nikolic,Jovic ,Becirovic 1,Pekovic 4,Milovic,Koprivica ,Blecic 4,Dukic ,Asanin 6,Varajic 4,Vujovic,Adzic,Lalatovic

ZRK Buducnost : Babovic ,Stamatovic,Globarevic 1,Kovacevic 2,Radovic ,Godec 3,Raicevic 4,Knezevic 5,Marinovic,Novakovic 2,,Bozovic 2,Nisavic 3,Dzaferovic ,Vukcevic 2,Trifunovic .