SJAJNA IGRA PIONIRKI

PIONIRKE DOMINANTNE U NASTAVKU PIONIRSKE LIGE

Mladja pionirska selekcija RK Trebjesa upisala je još dvije pobjede u pionirskoj ligi za djevojčice rodjene 2008 godine i mladje .One su juče u Podgorici savladali ekipu ŽRK Podgorica rezultatom 12:0 (8:0) , dok su u drugoj utakmici savladali ekipu Zete rezultatom 12:3(6-0).

RK TREBJESA – ŽRK PODGORICA 12:0 (8:0)

RK TREBJESA : Dubljević 10 odbrana,Gogić 2 odbrane,Savić 1,Jaredić ,Pejović 1,Orbović 6,Nikčević 2,Savić,Jelić,Čolaković 1,Petrušić 1,Šljukić,Samardzić,Baćović,Nikolić

ŽRK PODGORICA : Nikočević,Čović,Ulićević,Minić,Mugoša,Rajković,Grgurović,Tatar,Vučević,Ašanin,Krcalović,Rakočević,Brajković ,Babić
Sigurnom igrom u oba pravca a posebno u odbrani „medvjedice“ su kontrolisale rezultat i sasvim zasluženo slavile .Na golu odlična Dubljević , dok je šuterski bririljala kapitenka Andjelina Orbović sa 6 golova .

RK TREBJESA – RK ZETA 12:3 (6:0)

RK TREBJESA : Gogić 2 odbrane,Dubljević 8 odbrana,Bojanić,Jaredić,Pejović 4,Orbović,Nikčević 6,Savić,Jelić,Čolaković 1,Petrušić 1,Koprivica,Samardzić,Raičević,Perunović
RK ZETA : Škatarić,Knežević,Senić,Beljkaš,Djuretić,Ulićević 2,Dabanović,Marković,Knežević,Knežević,Djuretić,Filipović,Škatarić 1,Lazović,Petrićević

Odlićnom igrom cijele ekipe „medvjedice“ su iz minuta u minut uvećavale prednost do kraja utakmice sve igračice iskoristile ukazanu šansu. Briljirala je Ksenija Nikčević sa 6 golova ,dok je odlično pratila Andjela Pejović sa 4 gola uz standardno dobru Dubljević na golu .

POSLE 12 UTAKMICA PIONIRKE RK TREBJESA SU LIDERI ŠAMPIONATA SA SVIM POBJEDAMA .BRAVO ZA PIONIRKE KLUBA !!!