LIJEPA IGRA U GRADSKOM DERBIJU

GRADSKI DERBI OPRAVDAO OČEKIVANJA

U utakmici 18 kola I ženske rukometne lige rukometašice Trebjese poražene su od ekipe Levalea 2010 rezultatom 32:27 (16:14) .Iako smo utakmicu odigrali bez 5 standardnih prvotimki to se u pojedinim momentima nije osjetilo ,a mlade igračice su protiv znatno iskusnijeg protivnika na momente odigrale „lepršavo“ pokazavši svu raskoš svog talenta. Levalea je bolje počela meč imala i nekoliko golova prednosti ali je ekipa Trebjese u par navrata prilazila na gol zaostatka.Na poluvremenu se otišlo sa prednošću Levalee 16 : 14. Drugo poluvrijeme otvaramo bolje do 45 minuta imamo egal i gol zaostatka,ali par tehničkih grešaka i promašeni ziceri nam ne dozvoljavaju da preokrenemo meč u svoju korist tako da je ekipa Levalea do kraja sacuvala svoju prednost i na kraju zasluženo slavila .U ekipi Trebjese najefikasnija Sara Burić sa 11 golova ,dok je kod ekipe Levalea Ćorović postigla 9 golova .

RK LEVALEA 2010
Tomanović, Ćorović S 3, Bigović 1, Ćorović 9, Kovačević, Bulatović 3, Tomić 1, Kuzman 3, Vujović, Đikanović, Marković, Vuković 3, Delibašić 7, Đukić 2, Adžajlić, Vesković
RK TREBJESA
Gezović 9 odbrana , Popović, Čvorović 2, Miljanić 1, Drašković 2, Dorongić 3, Raičević 1 sedmerac , Radović, Kecojević, Bošnjak 2, Varajić 4, Burić 11, Marjanović, Lalić, Gvozdenović, Gardašević 2