POBJEDA U GRADSKOM DERBIJU

TREBJESA SAVLADALA NIKSIC U GRADSKOM DERBIJU .MARIJANA GEZOVIĆ IGRAČICA UTAKMICE

Gradski derbi pripao je „medvjedicama “ koje su posle preokreta u drugom poluvremenu i bolje igre u odbrani savladale gradskog rivala sa 21:20 .Meč su bolje otvorile igračice Nikšića i u 10 minutu vodile sa 6:3 .U tim trenutcima ne koristimo igrača više ,ali boljom igrom u napadu ipak do poluvremena dolazimo na minus 2 ( 9-11) .Nakon odmora puno bolja igra u oba pravca uz potporu Marijane Gezović koja je odbranila 14 suteva i sasvim zasluženo je izabrana za igračicu utakmice .

RK TREBJESA – ŽRK Nikšić 21:20 ( 9-11 )

RK TREBJESA : Gezovic 14 odbrana ,Pandurevic ,Kecojevic ,Popovic ,Cvorovic ,Miljanic 1, Draskovic,Blecic 5,Dorongic 1,Radovic ,Bosnjak 4,Varajic 1,Buric 6,Gezovic 3, Gardasevic, Vujovic

ŽRK  Nikšić :Kovacevic ,Lucic ,Bulatovic 1, Jakovljevic ,Vucetic ,Radovic ,Zizic, Sekulic,Krcunovic ,Terzic 3,Vukasojevic 3, Radonjic 9,Laketic ,Pejovic 4,Ivanovic ,Vujacic

U redovima Trebjese najefikasnija je bila Sara Burić sa 6 ,Sara Blečić je postigla 5 ,Lejla Bošnjak 4 .Marijana Gezović je imala 14 uspjesnih intervencija .U redovima Nikšića Danila Radonjić postigla je 9 golova .

RUKOMETAŠICE TREBJESE NA ZALUŽEN ODMOR IDU SA TREĆE POZICIJE U PRVOJ ŽENSKOJ LIGI ŠTO JE NAJBOLJI REZULTAT KADA JE U PITANJU SENIORSKA EKIPA  .IZNAD SVIH TREBJESA!!!