Single Blog Title

This is a single blog caption

„Medvjedice “ porazene na gostovanju u Podgorici od ekipe Devetke

Medvjedice “ porazene na gostovanju u Podgorici od ekipe Devetke rezultatom 20: 17 u utakmici III kola Prve zenske lige

„Medvjedice“ su od prvog minuta u utakmicu ušle hrabro i odlučno! Cijelo prvo poluvrijeme je proteklo neizvjesno i u rezultatskom egalu!

Medvjedice nisu podlegle pritisku i na poluvrijeme odlaze sa jednim golom zaostatka pri rezultatu 7:6 .
U drugo poluvrijeme ulazimo još motivisanije i borbenije ,pocetkom drugog poluvremena uspjevamo da preokrenemo rezultat ali par promasenih zicera i nedostatak koncetracije u kljucnim momentima nam ne omogucava da se sa gostovanja vratimo sa pobjedom .U redovima Trebjese najefikasnija je bila Maša Varajic sa 6 golova dok je u stopu pratila Kristina Pekovic sa 5 golova. Raičević Staša na golu je imala 14 uspjesnih intervencija .

RK DEVETKA : Kovačević , Petković 10 ,Vuković ,Čarapić ,Dragić 1 ,Adzić ,Ivanović 2 ,Bulatović 1,Šćepanović ,Saveljić 1,Vuković 3,Sekulić 2, Tomković ,Nenezić,Radonjić,Pejović

RK TREBJESA
Kecojević 1 odbrana , Popović, Čvorović, Miljanić 2, Peković 5, Drašković, Blečić , Dorongić, Raičević 14 odbrana , Radović , Pandurević 2 odbrane , Bošnjak, Varajić 6, Burić 1, Gezović 1, Gardašević 2

U narednom kolu „medvjedice“ voljom žrijeba treći put gostuju kada će snage odmjeriti sa ekipom Budućnosti  🙂 Iznad svih Trebjesa

Noa Multicom Retail Hotel Trebjesa gardenlux #krnovogreenenergy #galavoda #primatech #balans #optikajovović Okov #glunex Rukometni Savez Crne Gore