This is a single blog caption

Rukometasice Trebjese odlične na gostovanju u Grudama

„Medvjedice “ gostovale u Grudama kod ekipe HZRK Grude

HZRK Grude -RK Trebjesa NOA 27 : 24 ( 13 : 13 )

Seniorke kluba odigrale su jako zanimljiv i borben meč protiv ekipe koja več 4 godine ne zna za poraz i koji su uvjerljive prvakinje BIH .Početno ispitivanje snaga i gol za gol do sredine poluvremena kada sa par vezanih odbrana i kontri dolazimo do + 2 u 25 minutu. Par neiskorišćenih zicera i tehničkih grešaka ekipa Gruda koristi i poravnava rezultat tako da se na poluvrijeme otišlo rezultatom 13 : 13 . U nastavku utakmice do sredine drugog poluvremena ekipa Gruda napravila je mini seriju od +4 ali su “ medvjedice “ stisle jače u odbrani i kontrama vratile rezultat i uspjele opet da povedu. U samom finišu par tehničkih grešaka i isključenja je vješto iskoristila ekipa Grude tako da je krajnji rezultat bio 27 : 24 . Ekipe su nastupale u sledečim sastavima :

HZRK Grude : Vukliš,Marić 2,Čutura 6,Soldo 3,Nikić,Boras 1,Mikulic 2,Kasumačić 2,Petrović ,Demić 6,Azinović 4,Mikulić ,Miloš,Pelivan,Čorluka

RK TREBJESA NOA : Gezović 8 odbrana 1 sedmerac ,Mijanović 4,Čvorović,Peković 5,Jukić ,Blečić 4,Raičević 1 sedmerac ,Pandurević 9 odbrana 1 sedmerac ,Bošnjak 2,Varajić 3,Adzić 1,Lalić 2,Bubanja 2,Lalatović 1,Gardašević

Zahvaljujemo se ekipi HZRK Gruda na fer i korektnoj igri kao i na gostroprimstvu .Želimo im puno sreće u nastavku šampionata i da još jednom potvrde kvalitet najbolje ekipe u BIH .Veliki pozdrav za sve prijatelje kluba .IZNAD SVIH TREBJESA !!!